Kurs KONESER

Lata edukacji szkolnej odciskają zawsze szczególne piętno w charakterze ucznia. To właśnie w tym okresie dzięki przemyślanej pracy można pomóc rozwinąć silną potrzebę nauki przez całe życie oraz zaufania do swoich umiejętności i wiary w siebie. Jest to czas, kiedy dzieci mocno zapamiętują swoje doświadczenia, stają się bardziej świadome swojego otoczenia, a to wszystko może mieć zarówno pozytywny i negatywny wpływ na ich mentalność. Dlatego tak ważne jest, aby wzmocnić pozytywne komunikaty, aby umożliwić dziecku spełnianie swojego potencjału w późniejszym życiu. Akademia Montemarco wspiera dzieci w umiejętnościach społecznych, buduje ich zaufanie we własne możliwości podczas różnych sytuacji życiowych, nie zapominając o budowaniu charyzmy i zachowywaniu się z wdziękiem, aby zagwarantować sukces swoich wychowanków.

W tym celu stworzyliśmy autorski program jednodniowego szkolenia Kurs „Koneser” pt. „Powrót do przeszłości, czyli jak wygrać przyszłość”. Podczas pięciogodzinnych zajęć wprowadzimy uczniów w następujący zakres tematyczny: savoir-vivre międzykulturowy i protokół dyplomatyczny; pierwsze wrażenie i praktyczne umiejętności życioweetykieta stołu; dress-code

Program jest realizowany dla wszystkich grup wiekowych z uwzględnieniem możliwości poznawczych. Oferujemy specjalną wersję kursu KONESER przeznaczoną dla przyszłych maturzystów (szczególnie polecamy się pamięci przed studniówkami).

W cenie netto 99 zł (+VAT) za jedną osobę oferujemy kurs savoir-vivre’u, posiłek składający się z czterech dań (przekąska, zupa, danie główne i deser), a także napoje. Nauczyciele oraz opiekunowie zwolnieni są z opłaty. Na zakończenie kursu uczniowie otrzymują certyfikat uczestnictwa.